Ніч музеїв у місті Хмельницькому

«Ніч музеїв» - міжнародна акція, яка дозволяє оглянути музейні експозиції вночі, зазвичай приурочена до Міжнародного дня музеїв. У цю ніч більшість музеїв відкрито для відвідувачів після заходу сонця і майже до ранку. Основна мета акції - показати ресурс, можливості, потенціал сучасних музеїв, залучити до музеїв молодь.

Традиційно Хмельницький музей-студія фотомистецтва долучається до акції «Ніч музеїв», підтримуючи міжнародну спільноту. 

18 травня з 18:00 по 21:00 у виставковій залі музею буде проходити показ документального фільму «Дух фотографії», а о 21:00 відбудеться захоплююча екскурсія залами музею у темряві.


18 травня музей історії міста Хмельницького гостинно відкриє двері Європейської ночі музеїв, яка щорічно дивує поціновувачів інтелектуального дозвілля не лише можливістю безкоштовно ознайомитися з музейною експозицією та зробити захоплюючі селфі, а й взяти участь в інтерактивних видовищах та іграх. Отже, Європейська ніч музеїв-2019 у музеї історії міста Хмельницького – це:

  • – інтерактивний формат історичної костюмованої вечірки;
  • – реконструкція проскурівського ілюзіону «Модерн», де ви ознайомитесь з  найпопулярнішими фільмами німого кінематографу початку минулого століття та культурними традиціями його тогочасної подачі;
  • – історичні перформанси, фанти та костюмовані арт-репрізи у стилі різних епох;
  • – знайомство з живим середньовічним героєм, який навчить вас грати в найбільш популярні азартно-інтелектуальні ігри часів Середньовіччя;
  • – а на десерт – частування проскурівськими смаколиками за чаюванням зі справжнього самовару на дровах та кава по-проскурівськи!

Про свою участь в інтерактивному дійстві заявили ГО «Хранителі спадщини», хмельницькі реконструктори та волонтери музею історії міста Хмельницького. Запрошуються всі-всі-всі!