Виставка фотографій Хмельницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва експонується виставка фотографій Хмельницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

Національну спілку фотохудожників України (НСФХУ) було засновано у 1989 році.

За 31 рік НСФХУ перетворилась у велику організацію фотомитців, що має свої творчі осередки в усіх обласних центрах України. На даний момент НСФХУ нараховує близько 1000 діючих членів та 35 почесних. 82 фотохудожники мають міжнародні звання ФІАП - всесвітньої Федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО. Про творчі здобутки членів Спілки красномовно говорять їхні численні нагороди та відзнаки. У престижних вітчизняних і зарубіжних фотоконкурсах вони завоювали понад 4000 різних нагород.

Творча діяльність Спілки спрямована на розвиток і популяризацію в світі української фотографії, в тому числі професійної. З цією метою НСФХУ активно займається організацією і проведенням національних і міжнародних фотоконкурсів, масштабних фотосалонів і виставок, влаштовує навчальні семінари та майстер-класи іменитих фотохудожників. НСФХУ в своїй діяльності сповідує інноваційні підходи до розвитку фотомистецтва, яке ґрунтується на передовому світовому досвіді.

Українське фотомистецтво має зайняти належне йому місце в світовому культурному просторі.

На виставці представлені 70 робіт членів Хмельницької обласної організації НСФХУ, серед яких роботи Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Олексійовича Соленцова, який є членом спілки від початку її заснування, роботи Голови Хмельницької обласної організації НСФХУ Анатолія Михайловича Іванова, який поповнив лави спілки у 1991 році. У 2005 році в спілку вступив Сергій Іванов, Сергій Марьясов та Микола Величко, а у 2016 році було прийнято одразу 5 фотохудожників, а саме: Сергія Аніськова, Сергія Зиська, Олену Лаптєву, Юрія Савіна, та Марину Шавиріну-Школяр.

 

Показ робіт фотовиставки триватиме до 18 лютого 2020 року.