Персональна художня виставка Вадима Піщерського

Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан і гостей міста на відкриття персональної художньої виставки викладача Хмельницької школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Вадима Піщерського, що відбудеться 21 серпня о 15.00 на вул. Проскурівській, 30. Виставка молодого художника присвячена Дню незалежності України. Автор вибудовує концепцію виставки «Простір без меж» в якості мистецької ідеї творчого мислення в сучасному урбаністичному середовищі, аби виявити шляхом мистецької мови у вигляді інсталяції, організації простору об’ємними об’єктами, відчути і спробувати передати сам зміст незалежного існування як філософського осмислення самого себе.

Виставка експонуватиметься під гаслом «Не обмежуй себе тим, що в тебе є. Спробуй щось нове. Зазирни у потаємні куточки своєї душі. Згадай мрії дитинства. Відкрий себе для світу і самого себе. Ти здивуєшся…»

Під час відкриття вернісажу графік і живописець Вадим Піщерський проведе майстер-клас з малювання абстрактного живописного полотна. На присутніх очікує дійство створення мальованого образу пальцями, що є свідомим відмовленням автора від використання звичного для художника пензля. На думку автора, це дійство є символом здійснення певного наміру за будь-яких умов, досягнення певної мети навіть за відсутності необхідного інструменту.