Виставка фотографій "Пам’ятай Майдан!"

До Дня Героїв Небесної Сотні Хмельницький музей-студія фотомистецтва презентує фотопроєкт Олександра Сліпченка «Пам’ятай Майдан».

Відкриття виставки18 лютого о 16:00.

Олександр Сліпченко – інженер-конструктор за фахом, випускник Київського політехнічного інституту. Працював в Астрономічній обсерваторії Київського національного університету ім. Шевченка та інших установах. Через усе життя проніс захоплення фотографуванням. Продовжує і сьогодні знімати та радо ділиться з глядачами усім, що йому вдалося побачити через фотооб’єктив і зафіксувати. Першу свою світлину зробив у віці трьох років. З того часу фотографування стало його улюбленою справою. Залюбки знімав і знімає родину, друзів, туристичні походи, краєвиди, різні події, акції протесту. Зокрема має значну колекцію власних світлин з Помаранчевого майдану.

Найбільше любить фотографувати природу: дерева та іншу рослинність, тварин, краєвиди Києва. До протестів Революції Гідності Олександр приєднався 22 листопада 2013 року. На Майдан приходив майже щодня і щодня фіксував на фото події, людей, окремі куточки Майдану аж до серпня 2014-го.


Хмельницький цікавийХроніка Майдану від Олександра СліпченкаУ Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва представили фотовиставку із назвою «Пам’ятай Майдан»