Виставка фотографій Хмельницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України

У зв'язку з карантинними обмеженнями, а саме забороною на проведення масових заходів, гучного відкриття виставки фотографій Хмельницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України не відбудеться, проте запрошуємо вас з 26 березня по 12 квітня 2021 року до перегляду робіт виставки.

Всеукраїнська творча Національна спілка фотохудожників України (НСФХУ) була проголошена на Установчої конференції 9-10 грудня 1989 року в Києві. На ній були присутні представники фотомистецтва з Києва, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Івано-Франківська, Житомира, Полтави, Херсона, Львова, Дніпропетровська, Черкас та інших міст України. Вони прийняли Статут, обрали правління, його секретарів і ревізійну комісію. У Міністерстві юстиції України НСФХУ зареєстрована в 1992 році. У листопаді 2004 р Спілка отримала статус Національної.
 
За понад 30 років НСФХУ перетворилась у велику організацію фотомитців, що має свої творчі осередки в усіх обласних центрах України, АР Крим і Києві. Станом на 12 лютого 2020 р в НСФХУ нараховується понад 1000 діючих членів та 85 почесних. 102 фотохудожника мають міжнародні звання ФІАП - всесвітньої Федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО. Про творчі здобутки членів Спілки красномовно говорять їхні численні нагороди та відзнаки.
 
У престижних вітчизняних і зарубіжних фотоконкурсах наші фотомайстри завоювали понад 5000 різних нагород. Адже мистецтво фотографії, це мистецтво без кордонів, зрозуміле та доступне усім.
 
Творча діяльність Спілки спрямована на розвиток і популяризацію в світі української фотографії, в тому числі професійної. З цією метою НСФХУ активно займається організацією і проведенням національних і міжнародних фотоконкурсів, масштабних фотосалонів і виставок, влаштовує навчальні семінари та майстер-класи іменитих фотохудожників. НСФХУ в своїй діяльності сповідує інноваційні підходи до розвитку фотомистецтва, яке ґрунтується на передовому світовому досвіді.
 
Українське фотомистецтво має зайняти належне йому місце в світовому культурному просторі.
 
На виставці представлені 82 роботи членів Хмельницької обласної організації НСФХУ, серед яких роботи Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Олексійовича Соленцова, який є членом спілки від початку її заснування, роботи Голови Хмельницької обласної організації НСФХУ Анатолія Михайловича Іванова, роботи діючих членів спілки: Сергія Іванова, Сергія Аніськова, Сергія Зиська, Олени Лаптєвої, Юрія Савіна, Марини Шавиріної-Школяр, а також Сергія Успаленка - претендента на членство у НСФХУ
Показ робіт фотовиставки триватиме з 26 березня до 12 квітня 2021 року.
 
Автор фотографії афіши - Олександр Соленцов.