Художня фотовиставка «Погляд» у музеї-студії фотомистецтва

10 червня о 16:00 у виставковій залі Хмельницького музею-студії фотомистецтва (м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття художньої фотовиставки «Погляд». Вона була започаткована у 1997 році фотоклубом «Колаж» при обласному Будинку народної творчості і протягом 24 років презентувала роботи кращих фотомитців у різних куточках України: на Кіровоградщині, у Запоріжжі, Кривому Розі, Хмельницькому і навіть в Ізраїлі (м. Хайфа).

Цього року дана престижна фотовиставка зібрала 89 різних поглядів на оточуючий світ, 89 рідкісних та унікальних кадрів, справжніх фотокартин, які дають можливість поринути в атмосферу людського буття.

Серед учасників «Погляду» не тільки відомі автори, а й нові обличчя, які впевнено заявляють про свій талант. Географія найрізноманітніша: Кіровоградська, Одеська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Вінницька, Закарпатська, Полтавська, Волинська, Донецька, Рівненська, Харківська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська, Чернігівська, Хмельницька області та місто Севастополь.

За роки існування художня фотовиставка стала місцем, де кожному фотомитцю надана можливість представити найкращі роботи, а початківцям оцінити свій рівень, поспілкуватися з досвідченими колегами, які мають власний індивідуальний погляд на світ і спроможні донести його до глядача.

Тематика робіт фотовиставки «Погляд» вільна і різножанрова – від реалістичного до постмодерного спрямування, від аскетичної чорно-білої до насиченої різнобарв’ям кольорової фотографії, які відображають художній смак авторів, їх здатність показати глибинну сутність життя, його красу, осяйність, а подекуди й трагізм.

На виставці представлені портрети, натюрморти, пейзажі, фото з нестандартних ракурсів та місць. Усі вони насичені палітрою емоцій та смаків, щирістю поглядів і їх простотою, за якими ховається глибоке розуміння тонкощів своєї творчості й палка любов до того, що робиш. Тому «Погляд» не визначає переможців, адже кожен його учасник вже є переможцем.