Символ життя і краси – писанка

Пізнати глибинний зміст і секрети писанкарства, створити свійсимволжиття і краси – писанку, хмельничан навчали викладачі художнього відділення школи мистецтв «Райдуга», організувавши серію майстер-класів у різних закладах нашого міста.

У дитячому будинку Хмельницької міської ради наймолодші вихованці за допомоги викладача школи Зої Сніцар виконували живописні роботи з використанням  нетрадиційних технік (штампу).

 

Відвідувачам Хмельницького міського територіального центру обслуговування пенсіонерів та людей похилого віку викладачі Олена Закревська та Анна Варфоломєєва запропонували створити писанки за допомоги техніки декупажу.

  

Для дітей учасників АТО у школі мистецтв «Райдуга» Галина Олійник провела традиційний розпис Подільської писанки. 

  

Працівники та читачі міської центральної бібліотеки за допомоги викладача Валентини Добрової творчо і завзято створювали писанки технікою декоративного розпису.

  

Писанка – це не просто сувенір чи народна мініатюра, вона несе в собі високий заряд енергетики, символізує вияв любові та дарується на щастя, здоров’я, багатство та радість.


Хмельницький цікавийЯк Хмельницький святкуватиме день містаДругий літературно-перекладацький фестиваль «TRANSLATORIUM» 28 вересня стартує в Хмельницькому