Зустрічі поколінь

Традиційно, такі заходи КМЦ «Ветеран» проводить в начальних закладах міста Хмельницького. А цього разу, виходячи з міркувань, що запрошеним ветеранам все важче і важче добиратись і орієнтуватись в адресах шкіл, ліцеїв, гімназій захід було проведено в Державній прикордонній академії ім. Б. Хмельницького.

Напередодні Дня Гідності та Свободи зустріч поколінь, приурочену знаменній даті в історії нашої країни, відбулась в ветеранському центрі.

В гості до молодого покоління завітали: Єлевич Зельман Абрамович – ветеран Другої світової; учасник бойових дій в Афганістані – Садиков Гаптумунір Мухамедович; воїни російсько – української війни на Сході країни.

Курсанти Державної прикордонної академії ім. Б. Хмельницького, студенти вищого професійного училища №25, учні шостої школи міста, та усі присутні були щиро вдячні за таку зустріч, адже в них була нагода спілкування з людьми для кого Гідність і Свобода діло Честі, це їхнє життя.


Хмельницький цікавийХроніка Майдану від Олександра СліпченкаУ Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва представили фотовиставку із назвою «Пам’ятай Майдан»