І задзвеніли струни бандури

8 грудня 2018 року за сприяння Управління культури і туризму Хмельницької міської ради в Хмельницькій дитячій школі мистецтв «Райдуга» відбувся ІІ відкритий конкурс бандурного мистецтва «І задзвеніли струни...» серед учнів мистецьких шкіл області.

Конкурсні виступи оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого увійшли: бандурист Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди Олег Слободян; Заслужена артистка України, старший викладач Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби Олена Леонова; голова журі – Заслужений діяч мистецтв України, завідувач відділом народних інструментів Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби Микола Босенко.

  

Переможцями у номінації «бандурист-соліст» стали:

І місце:

  • Цимбалюк Ольвія (Хмельницька дитяча музична школа № 3, викладач Марія Абрамова);
  • Захаренко Маргаріта (Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач Марія Ковбасіста);
  • Журба Анастасія (Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач Оксана Вдовіна);

ІІ місце:

  • Оксенюк Ярослав (Нетішинська міська школа мистецтв, викладач Наталія Мануйлик);
  • Кузь Надія, Соколова Вікторія (Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач Марія Ковбасіста);
  • Шаховал Катерина (Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач Тетяна Галган);
  • Возна Єлизавета (Красилівська дитяча школа мистецтв, викладач Ольга Капітонець);
  • Стрихарчук Степан (Солобковецька дитяча музична школа, викладач Ірина Радзінська);

ІІІ місце:

  • Савіцька Яна (Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач Тетяна Галган);
  • Іванюк Олександра (Солобковецька дитяча музична школа, викладач Ірина Радзінська);
  • Вецало Каріна (Нетішинська міська школа мистецтв, викладач Наталія Мануйлик);
  • Поліщук Богдан (Хмельницька дитяча музична школа № 3, викладач Марія Абрамова);
  • Антощук Анастасія (Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач Марія Ковбасіста);
  • Радзінська Іванна (Солобковецька дитяча музична школа, викладач Ірина Радзінська);
  • Длугаш Юлія (Хмельницька дитяча музична школа № 3, викладач Леся Король);
  • Каплун Вікторія (Хмельницька дитяча музична школа № 2, викладач Людмила Янішевська);

 

  

Переможці номінації «ансамблі»:

ІІ місце

  • дует бандуристів у складі Захаренко Маргаріти та Кузь Надії (Хмельницька дитяча школа мистецтв, керівник Марія Ковбасіста);

ІІІ місце

  • тріо бандуристів (Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга», керівник Оксана Вдовіна)

 

Завершився конкурс гала-концертом лауреатів І ступеня та виступами капели бандуристів Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби (художній керівник та диригент заслужений діяч мистецтв Микола Босенко) та члена журі бандуриста Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди Олега Слободяна.


Хмельницький цікавий



Хроніка Майдану від Олександра Сліпченка



У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва представили фотовиставку із назвою «Пам’ятай Майдан»