Вітаємо чемпіонів світу!

Учні класу спортивного бального танцю Хмельницької дитячої школи мистецтв (викладач Фурман Олена Володимирівна) стали чемпіонами світу на Чемпіонаті світу WADF-2017, який відбувся 20 - 26 листопада 2017 року у місті Ліберець (республіка Чехія).

Змагання проходили на трьох танцювальних площадках між учасниками різних стилів хореографічного мистецтва серед яких були і спортивні танці.

У 2016 році на Чемпіонаті світу було зареєстровано до 5000 учасників, цьогоріч кількість зросла понад 10000.

В змаганнях зі спортивних танців взяли участь вісім учнів класу спортивного бального танцю Хмельницької дитячої школи мистецтв викладача Фурман Олени Володимирівни, які продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та отримали вагомі нагороди:

Гетманчук Владислав та Іщук Софія  стали дворазовими Чемпіонами світу WADF-2017, здобувши І місце ча-ча-ча, І місце джайв ;

Граділь Ростислав, Кланца Каріна - Чемпіонами світу WADF-2017 – І місце танго;

Смучок Дарія – призером Чемпіонату – ІІ місце танго;

Кур’якова Вікторія, Кланца Анна, Кузь Анастасія – стали фіналістами в своїх категоріях.

За успіхи та прекрасні результати Президія Всеукраїнської федерації спорту та мистецтв нагородила Чемпіонів світу і призерів WADF-2017 СЕРТИФІКАТАМИ на участь з відпочинком у Міжнародних змаганнях та фестивалі, які відбудуться з 20.06 по 01.07.2018 року в Болгарії.

Вітаємо наших переможців! Знаємо, що за великими перемогами стоїть не тільки велике бажання та любов до танцю, але й важка, систематична праця. Шлях до перемог включає дуже великий комплекс заходів. Завдячуючи професійній роботі тренера, діти успішно брали участь у не одному десятку змагань, зборів, майстер-класів, концертних виступах, завдяки чому розвивають свої професійні навички, артистизм, вчаться аналізувати свої помилки. Дуже важлива і підтримка батьків наших учнів. Ми горді за наших дітей, які серед величезної конкуренції вибороли право  під звуки гімну України з честю тримати прапор своєї держави.

Як висококваліфікований тренер Олена Володимирівна Фурман взяла участь в роботі поважної суддівської колегії Чемпіонату світу WADF-2017.

Вітаємо наших чемпіонів! Бажаємо успіхів та перемог у наступних турнірах!