Життя коротке, мистецтво – вічне

12 листопада у Хмельницькій дитячій музичній школі №2 відбувся концерт, присвячений 110-ій річниці від дня народження Анатолія Кос-Анатольського – українського композитора, автора опер, оперет, балетів, пісень, фортепіанної музики, вокально-симфонічних та хорових творів. Та найбільшу славу йому принесли його солоспіви, які слухачі називали солов’їними романсами.

З великою насолодою композитор писав твори для дітей, в яких передавав чарівну красу рідного краю з його неповторною природою, життя дітей, їх мрії і сподівання.

У своїх солоспівах композитор довірливо розмовляє з слухачами, розповідає про красу життя і чистоту людських відносин. Слухач вірить йому, сумує і радіє разом з ним.

  

У концерті взяли участь учні вокально-хорового відділу Кирилюк Софія, Хміль Ярослав, Басюк Вікторія та вокальний ансамбль хлопчиків «Чорнобривці» (викладач Ірина Гнаткова, концертмейстер Катерина Звір); Ковальчук Юлія, Хилобока Діана, Решетнік Софія (викладач Марія Айдемірова, концертмейстери Анжела Гуменна та Надія Корч); Баранов Любомир, вокальний дует у складі Коваль Вероніки і Череватої Еріки та зразковий вокальний ансамбль «Веселі нотки» (керівник Тетяна Килимник, концертмейстер Оксана Богданова); вокальний дует у складі Дробної Дарини та Кисильової Каріни, вокальний дует у складі Федоровської Валерії та Куян Роксолани, вокальний ансамбль «Іскринка» (викладач Лілія Петрусь, концертмейстери Олена Прохніцька та Надія Корч).

«Життя коротке, мистецтво – вічне» – ці слова часто повторював Анатолій Йосипович Кос-Анатольский. І напевне тому, що музика була для нього понад усе. Композитор створив шедеври, якими ще багато років будуть захоплюватись поціновувачі музичного мистецтва.


Хмельницький цікавийУ Хмельницькому просто неба відкрили виставку «Люди свободи»“Animal World”: перша післякарантинна виставка у музеї