Читаємо КОБЗАРЯ

26 квітня 1840 року стало початком нової ери української літератури: світ побачило перше видання "Кобзаря" Тараса Григоровича Шевченка. Пройшло 180 років, та актуальність і затребуваність словесного символу незламності українського духу лише росте.

Бібліотека-філія №8 організувала флешмоб "Читаємо КОБЗАРЯ" з нагоди річниці. Діти різного віку записали та поділились відео, у котрих декламують вірші Шевченка. Продемонстрували своє читацьке вміння та любов до української поезії, яку творив Кобзар, Юля Онуфрійчук, Ілля Кривенко, Катерина Шелестюк, Марія Посикалюк, Заріна  Завадська, Владислав Маслянко, Дарина Вітязь, Ілля Бондарук, Євген Камінський, Ліана Овчарук. 

"Юні українці пишаються своєю рідною землею та її великим співцем. Саме тому рядки його віршів дитячими голосами бринять подібно дзвінкому струмку. Де шанується історія й мова народу, там буде світле та щасливе майбутнє у його нащадків. Ми бережемо наше минуле, котре є запорукою щасливого завтра. Слово і слава Шевченка житиме у віках!"  наголошують бібліотекарки книгозбірні.

Юлія Онофрійчук “І досі сниться..”

Дарина Вітязь “Заповіт”

Ліана Овчарук “Садок вишневий коло хати”

Зарина Завадська “Тополя”

Марія Посикалюк “Княжна”


Хмельницький цікавийУ Хмельницькому запрацювали книгозбірніУ Хмельницькому просто неба відкрили виставку «Люди свободи»