Міні-виставка «Медицина Хмельниччини» відкрилась у музеї історії міста

Із року в рік на теренах нашої Батьківщини відзначають День медичного працівника. Це свято встановлене в Україні згідно з Указом Президента України «Про День медичного працівника» від 3 червня 1994 р. № 281/94. Лікарі, медсестри й медбрати, фармацевти й лаборанти, фельдшери та акушери, санітари та сестри-господарки, а також усі медпрацівники відзначають своє професійне свято у третю неділю червня.  День медичного працівника традиційно святкується в країні як свято людей, які присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров’я громадян.

З нагоди відзначення професійного свята медиків на тематичній міні-виставці в музеї історії міста Хмельницького представлено понад 50 експонатів з фондів музею, які розповідають історію становлення медичної справи на Поділлі та про її знакових особистостей, зокрема міністра охорони здоров’я УНР Дмитра Одрину та видатного проскурівського лікаря Сергія Полозова. В експозиції відвідувачі можуть побачити колекцію  хірургічного  інструментарію, медичного посуду та спецприладів, книги, фотографії, документи початку ХХ століття. 

Вельмишановні та дорогі наші медики! У День медичного працівника колектив музею історії міста Хмельницького висловлює слова вдячності за вашу надважливу працю, без якої неможливо уявити сучасне цивілізоване суспільство, бажає вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі, міцного здоров’я.