Учень Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені М. Мозгового Микола Іванов посів призове місце у Міжнародному конкурсі

Вітаємо учня Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені М. Мозгового МИКОЛУ ІВАНОВА з високим результатом (23,73 з 24 балів) – 4 місце з п’яти призових у престижному Міжнародному конкурсі акордеонного мистецтва з 70-річною історією “Трофей світу”, який відбувся наприкінці 2020 року і був присвячений ювілею відомого композитора, музиканта Р. Гальяно.

У групі до 12 років змагались 55 учасників з 17 країн світу (загалом участь взяли музиканти з 46 країн).

Україну представляти в заключному турі конкурсу у даній категорії високоповажним журі був відібраний саме наш учень Микола Іванов, який нині є стипендіатом Хмельницької міської ради та вихованцем класу викладача-методиста Л.Є.Цуркан.

До речі, зазначимо, що перших три місця відійшли представникам Китаю, а п’яте – Франції.

Пишаємося досягненнями талановитого учня і його викладача. Бажаємо нових перемог, які прославлятимуть й надалі наше місто і державу у світі!


Хмельницький цікавийХроніка Майдану від Олександра СліпченкаУ Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва представили фотовиставку із назвою «Пам’ятай Майдан»