Мистецьке натхнення

Викладацький колектив Хмельницької дитячої школи мистецтв завжди прямував шляхом розвитку і вдосконалення. Ми здолали вже не одну вершину, але ніколи не нехтували і новими починаннями. Так, на базі НВК№2 упродовж року працює філія нашої мистецької родини. У дітей мікрорайону Дубове з’явилась чудова можливість опановувати та насолоджуватись різними видами мистецтва.

Творчим подарунком від викладачів образотворчого відділення ХДШМ - Світлани Дем'янюк, Олександри Ніколаєвої та художника-декоратора Діани Панасової стало оформлення простору біля класів для створення творчої атмосфери, де діти навчаються художній майстерності. З часом, поряд планується облаштування виставкової зони, яка буде прикрашати та надихати своїми роботами юних художників. І як з весняного дерева, що віє своєю казковістю та весняним зародженням чогось нового, незвичайного, ми усі чекатимемо на плоди успіху наших талановитих учнів. 

Мистецького натхнення та творчого зростання нашим талановитим квіточкам-діточкам!


Хмельницький цікавийХроніка Майдану від Олександра СліпченкаУ Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва представили фотовиставку із назвою «Пам’ятай Майдан»