Виставка фотографій "DiaFragma" Діани Сулими (м.Нетішин)

5 вересня о 16:00 у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва, що по вул. Проскурівській, 56, відбудеться відкриття виставки фотографій "DiaFragma" Діани Сулими (м.Нетішин).


«DiaFragma»

У кожного митця, і фотохудожника зокрема, є свій неповторний стиль, своє світовідчуття і власна манера зупиняти миті.

Діана Сулима – фотолюбителька з невеличкого міста атомників. З‑посеред сірих "бетонок" завжди виникає бажання втекти: від реальності, від буденності, від власних болей і страхів. Щастить, коли є однодумці, котрі готові з Діаною до будь-яких її експериментів. Коли босоніж, напару з моделями, борсаєшся в піску, наповнюєш довколишній простір власною, щойно вигаданою, маленькою історією…

Діана займається фотографією задля естетичного задоволення і лише як хобі. DiaFragma – це погляд на ситуацію крізь призму поезії. Разом з тим, фотографії, що представлені на виставці, не є ілюстраціями до віршів, позаяк усе створювалось окремо і в різний час. Вірші були написані з 2005 по 2016 роки, а фото – 2014-2019 рр. Готуючись до виставки, авторка поєднала два потужні потоки. І от бачимо результат творчої праці.

На виставці представлені кілька автопортретів Діани, її метаморфози як бунт проти тісної «сірої коробки», її власний маленький опір.

Головним досягненням в житті вважає материнство. Синочкові Всемиру вже 5 років. І Діана часто вирушає з ним на пошуки нових сюжетів. В арсеналі фото художниці – напівпрофесійний фотоапарат та досить часто смартфон.

Авторці до вподоби напрями fashion-фото, жанр, street-фотографія. Перша фотовиставка відбулась два роки тому у Нетішині, фотороботи стосувались напряму "фешн". Відкриття відбулось під час творчого поетичного вечора Діани.

DiaFragma – друга фотовиставка Діани Сулими. Відтак, діафрагма фотоапарата в поєднанні з діафрагмою поета... Інструмент в руках молодого майстра... Попереду навчання, пошуки й нові обрії світу фотомистецтва.