Просвітницька виставка «Наука – це вона»

Сучасні портрети талановитих українських науковиць у Хмельницькому!
 
Запрошуємо відвідати просвітницьку виставку «Наука – це вона» у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва за адресою: вул.Проскурівська, 56.
 
На ній представлені 12 портретів непересічних українок, що суттєво вплинули на розвиток світової та вітчизняної науки. Портрети створили сучасні ілюстратори та ілюстраторки Сергій Майдуков, Анна Сарвіра, Женя Полосіна, Оля Дегтярьова та Анна Іваненко. Їх супроводжує не звичайний підпис, а есе переможниць національного конкурсу, в якому брали участь дівчата з усієї України віком від 14 до 21 року.
 
Експозиція є частиною освітнього арт-проєкту «Наука – це вона», який було ініційовано STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), в рамках кампанії UN Women «Покоління рівності», що закликає до інновацій і змін задля досягнення рівноправ’я.
 
Пересувна виставка мандрує Україною і проходить у Хмельницькому за підтримки Хмельницької міської ради та Управляння культури й туризму Хмельницької міської ради.
 
7 вересня о 16:00 виставку відкриють представники Хмельницької міської адміністрації, директор Хмельницького музею-студії фотомистецтва Віталій Савін та представниця проєкту «Наука – це вона».
 
Всі охочі зможуть відвідати виставку з 7 по 19 вересня за адресою: вул.Проскурівська, 56. Вхід - за квитком до музею.
 
Розклад роботи музею: 9:00 – 18:00 (з вівторка по п'ятницю), 9:00 – 17:00 (субота), неділя, понеділок – вихідні.
 
Приходьте та переконайтесь на власні очі, що наука – сучасна, творча та цікава! Додайте нові відкриття у ваші плани на осінь!


Хмельницький цікавийПрезентація 17 випуску літературного альманаху «Медобори» відбулась 21 вересня, в Хмельницькому250 книг зібрали хмельничани для пацієнтів дитячої лікарні