Народний аматорський ансамбль українського фольклорного танцю «ГОНТА»

Аматорський ансамбль українського фольклорного танцю «ГОНТА» створений в 1986 році при Будинку культури Хмельницького заводу «Термопластавтомат».  До його складу увійшли робітники та службовці заводу, студенти та учні навчальних закладів м. Хмельницького.

Вивчаючи і використовуючи багатий хореографічний фольклор, пісенне, музичне мистецтво подільського краю, колектив створив ряд цікавих танців та хореографічних композицій, завоював визнання не тільки в містах і селах області, але далеко за її межами.

Ансамбль танцю «ГОНТА» – лауреат Республіканських, Всесоюзних та міжнародних фестивалів народної творчості. В 1987 році йому було присвоєно звання “народний аматорський колектив”.

Ансамбль – активний учасник заходів, які проводяться центром національного виховання учнівської молоді,  управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради та обласним управлінням культури і туризму.

Колектив є переможцем регіонального туру фестивалю мистецтв України «Мистецьким перевеслом  квітчаємо свій краї» (2010 р.)., регіонального фестивалю-конкурсу «Душа землі моєї»  І місце (2010 р.), Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Верховинця степова криниця» – І місце, (2011 р.)

До репертуару ансамблю входять самобутні фольклорні танці, пісні та музика різних етнографічних регіонів України.

При ансамблі працює дитяча хореографічна студія, учасники якої постійно поповнюють основний склад колективу.


Хмельницький цікавий“Вернісаж на Покрову” — знову у ХмельницькомуДжаз-Фест Поділля | Програма «Поджазуємо?!» 2020 | Анонс!