Зразковий ансамбль народного танцю «Сяйво»

Ансамбль народного танцю «Сяйво» був створений в 1999 році. До складу ансамблю увійшли хлопчики та дівчатка віком від 9 до 17 років, які навчаються мистецтву народного танцю.

За час існування колективу значно зріс рівень майстерності та артистизму виконавців, розширився репертуар, ускладнилась техніка та танцювальна лексика. Завдяки чому у 2009 році ансамбль виборов право носити почесне звання «зразковий».

Ансамбль народного танцю «Сяйво» є дипломантом та лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів, активним учасником шкільних, міських та обласних культурно-мистецьких заходів.

Завдяки професійній майстерності наставника діти досягають значних успіхів у вивчені та виконанні народно-сценічної хореографії. Андрушко І. О. та солісти ансамблю неодноразово ставали стипендіатами Хмельницької міської ради та Хмельницької обласної державної адміністрації. Випускники продовжують навчання за фахом у вищих навчальних закладах різного рівня акредитації.

За активну творчу діяльність та високу виконавську майстерність ансамбль неодноразово нагороджений почесними грамотами та подяками Хмельницької міської ради, управління культури і туризму Хмельницької міської ради, дитячої школи мистецтв, місцевого творчого осередку НХС України.