У мистецьких школах набір здійснюється як в бюджетні групи (які утримуються з міського бюджету), так і в групи, що працюють на засадах самоокупності. Пільги надаються лише учням бюджетних груп.

Батьківська плата за навчання в бюджетних групах складає від 70 до 130 грн. залежно від спеціальності (баян, акордеон, духові та ударні інструменти, народний спів, скрипка, бандура – 70-90 грн.; фортепіано, гітара, хоровий, естрадний спів, хореографія та образотворче мистецтво – 80-130 грн.). Практично в усіх школах здійснюється набір учнів на умовах самоокупності.

Крім того, в школах створені і працюють на умовах самоокупності класи естетичного виховання, в які зараховуються діти 3-5-річного віку. Головним завданням таких класів є сприяння виявленню та розвитку мистецьких здібностей та спрямування дитини за конкретною мистецькою спеціальністю.

В школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва  можна записатися також у класи з підготовки до вступу у вузи художнього напрямку та в групи з умовною назвою «Хочу вчитися малювати, незважаючи на вік».

На всі спеціальності діти зараховуються на конкурсній основі: складають вступні випробування та проходять співбесіду. Зі спеціальності «Образотворче мистецтво», крім вступних іспитів, проводиться попередній перегляд домашніх малюнків. Комісії фахівців, після виявлення творчих здібностей вступників, можуть рекомендувати батькам спрямувати дитину на інший мистецький фах.

Зарахування на навчання проводиться наказом керівника навчального закладу таоприлюднюється на інформаційному стенді приймальної комісії.     

Навчальний рік починається 1 вересня.

Термін навчання (без урахування навчання в підготовчих класах) становить від 4-8 років. На чотирирічний термін навчання зараховуються учні віком 11-12 років, шестирічний  учні віком 8-10 років, на восьмирічний – 6-7 років.    

Певна специфіка має місце у правилах прийому до школи іконопису «Нікош». Тут всіх бажаючих навчатися дітей 6-9-річного віку набирають спочатку у підготовчі класи і лише після їх закінчення вони зараховуються у 1-ий клас. Термін навчання  у школі «Нікош» (без урахування навчання в підготовчих класах) складає  4 та 6 років.

За більш детальною інформацією звертатися  до керівництва  мистецьких шкіл. 


29000, місто Хмельницький, вул. Проскурівська, 30

Довідки щодо документообігу за телефоном: (0382) 70-35-25

Режим роботи Управління культури і туризму

Початок робочого дня: 8:00
Обідня перерва: 12:00 –13:00,
Закінчення робочого дня: 17:15*

* У п'ятницю закінчення робочого дня: 16:00Відео


Хмельницький цікавийПрезентація 17 випуску літературного альманаху «Медобори» відбулась 21 вересня, в Хмельницькому250 книг зібрали хмельничани для пацієнтів дитячої лікарні