Ювілейний концерт хору

Хмельницький академічний муніципальний камерний хор (лауреат та дипломант міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів, художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур) щиро запрошує всіх 7 червня о 18:00 в органну залу Хмельницької обласної філармонії на ювілейний концерт колективу. 

У квітні цього року хору виповнилось 25 років. Через події, які на жаль, відбуваються в Україні колектив не святкуватиме славний ювілей, але звісно без прекрасної музики не залишить нікого. 

Усі, хто завітає на концерт матимете унікальну можливість почути проникливу українську музику сучасних композиторів (Віктор Степурко, Ганна Гаврилець, Валентин Сільвестров, Мирослав Скорик, Станіслав Ярецький та багато інших) та насолодитись незвичним хоровим виконанням у поєднанні з шумовими ефектами, звучанням саксофону, дудука, флейти, бокалів тощо. Кожен із присутніх пройде цікавий творчий шлях від духовного збагачення та емоційного наповнення до віри в світле та щасливе майбутнє України.

У концерті звучатимуть духовні твори-молитви за перемогу Україні, джазові стандарти, народні, патріотичні, популярні пісні. Приємним сюрпризом для всіх стане участь у концерті відомих у місті запрошених солістів-інструменталістів. 

Ну а головне те, що буде ще одна можливість аби подякувати Збройним силам України та підтримати їх!