Літературно-мистецькі читання «Сильні духом, словом вільні»

1 жовтня 2023 року о 15:00 в Мистецькому дворику, що за адресою: м. Хмельницький, вулиця Проскурівська, 18/69, відбудуться літературно-мистецькі читання «Сильні духом, словом вільні».

На заході, присвяченому Дню Захисників та Захисниць України, лунатимуть твори сучасних хмельницьких поетів та прозаїків, що розкривають боротьбу нашого народу за незалежність.

Для глядачів літературно-мистецькі читання стануть не лише нагодою зануритися у світ мистецтва та творчості, адже тут місту презентуватимуть і нові мистецькі твори.

Ви отримаєте можливість познайомитися з поезією у виконанні її авторів. Звучатимуть твори тих, хто захищає нашу країну на передовій, і тих, хто, на жаль, загинув у цій боротьбі.

З передової із Днем Захисників та Захисниць України хмельничан привітають Олександр Шенькарук та Михайло Цимбалюк. Вони зачитають свої вірші.

Також почуєте голос Артема Задоянчука — загиблого Героя, філософські поезії якого непідвладно глибоко торкають кожну душу. А проникливі слова хмельничанина Євгена Ролдугіна, який поклав своє життя за волю України, додадуть впевнення у переможному майбутньому.

Окрім згаданого, у програмі заходу — твори Софійки Подолянчук, Ольги Саліпи, Ольги Нєсмєянової, Аліни Косаревої, Марини Бортник-Гулеватої, Романа Адамовича, Сергія Ілаша, Ірці Кошлатої, Лілі Ніколаєвої, Віталія Міхалевського, музичні та хореографічні виступи.

Експонуватимуться виставка «Пензлем, і словом про шлях до Перемоги!» — художніх робіт учасників студії «Малювання як ART-терапія», заснованої Володимиром Півнем; книжкова виставка «З українським словом до Перемоги!»; виставка цитат хмельницьких авторів «Війна говорить їхніми голосами».

Тож не пропустіть можливість насолодитися творчістю молодих митців — воїнів слова, зануритися у світ мистецтва і культури, а також підтримати їхню невпинну працю на культурному фронті заради України.

Завітайте сюди разом з друзями та рідними. Хай подія об'єднає всіх, хто цінує українське переможне й вільне слово!