Фотовиставка "HOPE (НАДІЯ)"

З 17 січня у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) можна переглянути фотовиставку «HOPE (НАДІЯ)».

НАДІЯ. Ми живемо з Надією. Ми надіємось і віримо в Перемогу, повну капітуляцію росії і Мир. Цивілізований світ нас підтримує в нашій Надії, допомагає. Фотографія, як засіб мирної культурної дипломатії, нас знайомить, здружує, об'єднує. Засобами фотографії ми знайомимо світ з реальним життям.

Сюжети світлин виставки HOPE (НАДІЯ) різні. 17 фотографів з 11 країн світу, 8 українських фотографів – Олександр Харват, Юрій Верес, Nick Tymchenko, Igor Zholobak, Шевченко Олександр, Elena Dolzhenko, Володимир Оглоблін, Pavlo Petrov своїми світлинами показують наслідки агресії руского міра в різних містах України. На світлинах фотографів з Греції, Іспанії, Італії, Кореї, Китаю, Люксембурга, Польщі, США, Франції, Хорватії тематика вільна.

Виставку та каталог виставки надрукували наші корейські друзі Poung Young Kwak, презентували в Іспанії на зустрічі фотографів FIAP з 29 країн світу, потім привезли в Польщу в Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim Antoni Florczak, де ми і зустрілись. Також презентуємо прапор України та Кореї з підписами фотографів з 29 країн світу на Міжнародній FIAP зустрічі під час виставки в Іспанії.

У 2023 році виставка експонувалася в Рівненському краєзнавчому музеї, в Палаці Любомирських Дубенського замку.

Організатори: Art Culture Korea, Олександр Харват, Музей фотографії в Рівному, Управління культури і туризму ХМР, Хмельницький музей-студія фотомистецтва.

Фотовиставка експонуватиметься у музеї із 17 січня по 17 лютого 2024 року.