Виставка фотографій членів Хмельницької обласної організації Національної спілки України

У виставковій залі Хмельницького музею-студії фотомистецтва експонується виставка фотографій членів Хмельницької обласної організації Національної спілки України.

Національну спілку фотохудожників України (НСФХУ) було засновано у 1989 році.

За 35 років НСФХУ перетворилась у велику організацію фотомитців, що має свої творчі осередки в усіх обласних центрах України. На даний момент НСФХУ нараховує близько 1000 діючих членів та 85 почесних. Більше 100 фотохудожники мають міжнародні звання ФІАП - всесвітньої Федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО. Про творчі здобутки членів Спілки красномовно говорять їхні численні нагороди та відзнаки. У престижних вітчизняних і зарубіжних фотоконкурсах вони завоювали понад 5000 різних нагород.

Творча діяльність Спілки спрямована на розвиток і популяризацію в світі української фотографії, в тому числі професійної. З цією метою НСФХУ активно займається організацією і проведенням національних і міжнародних фотоконкурсів, масштабних фотосалонів і виставок, влаштовує навчальні семінари та майстер-класи іменитих фотохудожників. НСФХУ в своїй діяльності сповідує інноваційні підходи до розвитку фотомистецтва, яке ґрунтується на передовому світовому досвіді.

Українське фотомистецтво має зайняти належне йому місце в світовому культурному просторі.

На виставці представлені  роботи членів Хмельницької обласної організації НСФХУ, серед яких  роботи Сергія Аніськова, Артема Березнєва, Євгена Бондаренка, Олександра Зарайського, Сергія Зиська, Анатолія Іванова, Олени Лаптєвої, Олександра Савенка, Юрія Савіна, Олександра Соленцова, Сергія Успаленка, Ірини Хібліної та Марини Шавиріної-Школяр.