У нашій громаді стартувало «Бібліотечне літо — 2024»

Патріотичні майстерки, поетичний флешмоб, літературні кросворди, ребуси, ігри — все це підготувала Центральна публічна бібліотека з нагоди відкриття літніх бібліотечних майданчиків1 червня, у День захисту дітей, на вулиці біля книгозбірні влаштували тематичну подію «Літо з книгою!», котра включала багато активностей для дітвори різного віку. На ній же представили заходи, що відбуватимуться на бібліотечних майданчиках книгозбірень-філій Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської тергромади впродовж «Бібліотечного літа — 2024».

Бібліотечні майданчики працюють у нашому місті та громаді кожної літньої пори. Вони дуже популярні серед маленьких та юних читачів. «У розпал канікул важливо, щоб діти корисно проводили час. Їм треба і відпочити, і поспілкуватися вдосталь з однолітками, і отримати цікаві й потрібні знання, а ще віднайти в собі нові таланти й здібності. Наприклад, протягом літа попереднього року відбулося близько 80 відповідних заходів для майже трьох тисяч дітей. Це і цікаві літературні вікторини, ігри, головоломки, й майстерки, руханки, творчі заняття. Важливо, що жоден такий захід не обходиться без книг, бо на кожному ми популяризуємо читання. Тож цього літа, як і в попередні, бібліотеки проводитимуть заходи у всіх мікрорайонах нашого міста та селах громади. Запрошуємо дітвору до наших книгозбірень», — каже заступниця директора Централізованої бібліотечної системи Світлана Сінькова.

  

На заході-відкритті 1 червня учасникам запропонували багато веселих занять. Крім того, тут відзначили кращих книголюбів-дітей. Вони отримали сертифікати як найактивніші читачі бібліотек. Доєднатись до ігор, майстерок та решти цікавинок могли й просто перехожі діти — запрошували всіх.

А чудовий настрій присутнім дарували юні співаки — вихованці Хмельницької школи мистецтв «Райдуга». Окрасою події стала виставка картин «Україно, ти моя єдина» талановитих художників — вихованців школи. Також бібліотекарки підготували для хлопчиків і дівчаток книжкові виставки, бо жодні канікули не мають проходити без книг. «Тільки книги здатні відкривати перед читачем безліч нових світів, захопливих пригод, приносити море яскравих вражень та позитивних емоцій водночас. Пам’ятайте, що книги відволікають від тривог, допомагають заспокоїтися і віднайти внутрішню гармонію. Тому залучайте дітей до читання. Це неодмінно матиме чудовий результат!» — закликали бібліотекарки дорослих.