1000 днів від початку повномасштабного вторгнення.

19 листопада 2024 ми згадали сумний день - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Це - 1000 днів стійкості, мужності та неймовірної єдності всього українського народу. 1000 днів, протягом яких кожен українець, незалежно від місця, віку чи професії, став частиною великої боротьби за свободу.
Цей день - нагадування про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу. Разом, завдяки нашим захисникам і захисницям, підтримці волонтерів та кожного з нас, ми пройшли цей шлях і продовжуємо йти далі. Схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя, і найбільша дяка захисникам і захисницям, які щоденним подвигом на передовій зупиняють ворога і дарують нам сьогодення та надію на майбутнє.
Саме тому, вшановуючи всіх, хто робить надзусилля у боротьбі з ворогом , 19 листопада в приміщенні міського комунального підприємства – кінотеатру ім.Т.Г.Шевченка було проведено показ фільму «Довга доба» режисера Алана Бадоєва. До перегляду долучилися старшокласники 25 та 26 гімназій, 7,17,25 та спортивного ліцею, школи №20 та НВО №5. Діти з розумінням та сльозами на очах вникали у стрічку про те, як війна не здолала українців, не злякала, не зломила, не знищила, не роз’єднала, а навпаки відродила силу, віру. Про те, як піднявся бойовий дух і як гартувалася воля до всенародної боротьби проти російського зла.
Фільм показав дітям як ми всі об'єднані як ніколи: кожен українець на своєму фронті самовіддано воює за свою країну, як волонтер, журналіст, учитель і учень, лікар та будівельник, сапер і поліцейський, пекар і водій.

Перед показом фільму діти мали змогу відвідати організовані музеєм-студією фотомистецтва виставки зі світлинами, на яких зображено, як кожен і дорослий, і малий робить свій вклад у загальну святу справу, щоб наблизити перемогу, а також висвітлено деталі, погляди, які зрозуміють лише українці.
Про самі виставки нижче.
Виставка фотографії «СИЛА ТИЛУ»
Ніхто з нас не вмів жити у війні до 24 лютого 2022 року…  З перших днів повномасштабної війни ми згуртувалися і робили кожен хто що може і вміє. 
Тисячі відважних пішли захищати країну, тисячі цивільних виїжджали зі своїх домівок, рятуючи життя, тисячі нас згуртувалися, щоб допомагати і першим і другим. Хмельницький став і тилом, і точкою на карті евакуації в безпеку.
Вокзали перетворилися на хаби для вимушено переміщених осіб. Кінотеатри, музеї, театри, філармонія стали пунктами для надання найрізноманітнішої допомоги - від інформаційної до матеріальної. Ресторани приймали й годували безоплатно тих, хто приїздив на одну-дві доби та прямував далі.
Фотовиставка показує силу єднання багатьох заради Перемоги усіх! І це лише окремі миті перших місяців повномасштабної війни, якими жив Хмельницький, що став тилом і досі є ним. 
До експозиції увійшли фотографії: Дмитра Баранова (Київ), Романа Рудакова (Київ), Максима Голобородька (Горлівка/Київ), Віктора Федотова (Хмельницький), Василя Шепелли (Хмельницький). 
Куратори проєкту: Алла Собко та Ксенія Косюк. 
 
 
Виставка фотографії "1000 ДНІВ БОЛЮ ТА НЕЗЛАМНОСТІ"
Виставка присвячена 1000 дням від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року. Ці тисяча днів стали випробуванням для кожного українця, періодом втрат, болю, героїзму та неймовірної незламності.
Експозиція показує світлини, що зберегли миті з життя людей, які опинилися на передовій війни – військових, волонтерів, медиків, пересічних громадян. Це кадри, що розповідають історії про боротьбу за свободу, втрату домівок, надію в очах дітей та незламну волю до перемоги.
Ця виставка – нагадування про ціну, яку платить Україна за право жити у мирі та свободі. Це також свідчення для світу про те, що людська гідність, свобода та правда завжди залишаються незламними.
Ми дякуємо всім фотографам, які ризикували життям, щоб задокументувати ці моменти, і кожному герою, чий образ чи дія назавжди залишаться в історії України.
Запрошуємо відчути ці 1000 днів у світлинах – днів, які змінили нас, нашу країну і світ.
 
"Пам'ятаймо, за що боремося. Вірмо в перемогу".