Музей історії міста Хмельницького ділився практичним досвідом з відповідальними за шкільні музеї з усієї області

9 листопада музей історії міста Хмельницького взяв участь в обласному семінарі спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, які відповідають за роботу музеїв при навчальних закладах, в якості приймаючої сторони.

Захід був організований обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Серед запланованих відвідин музеїв обласного центру організатори обрали й музей історії міста, де учасники семінару детально дізналися від музейників про ключові моменти музейної діяльності та роль музею в культурному житті міста Хмельницького.

Учасників семінару гостинно зустріла директор музею історії міста Хмельницького Галина Барабаш.

А хранитель фондів музею Вікторія Папонова ґрунтовно розповіла гостям про особливості музейної роботи, яка складається з фондово-облікової, наукової, популяризаторської, культурно-масової, експозиційної, публіцистичної тощо складових.

Освітяни побачили музейну експозицію та обговорили досвід музейників у створенні інтерактивних екскурсій і лекцій, організації цікавих заходів, використанні реплік та копій у спілкуванні з відвідувачами та дізналися багато несподіваних історичних фактів про обласний центр, розібралися в тонкощах заповнення фондово-облікових паперів тощо.

На згадку про відвідини музею кожен з учасників семінару отримав сувенірну проскурівську бону – відтворення грошової одиниці часів доби УНР, котра мала обіг лише у Проскурові у ті буремні та нестабільні часи, у розробці науковців музею історії міста Хмельницького.