Житловий будинок кін. ХІХ ст. (вул. Грушевського, 30)

Одноповерховий, цегляний, у плані прямокутний. Збудований у цегляному стилі, з використанням елементів стилю модерн, декор якого підкреслено пофарбуванням. Головний фасад має симетричну композицію, центр підкреслює розкріповка з парадним входом та звершенням у вигляді прямокутного аттика з стилізованими стовпчиками по боках та півциркульним слуховим вікном на тимпані між ними. Вікна оздоблені лиштвами з замковим каменем.

Будинок є типовим зразком забудови міського середовища початку ХХ ст.

Нині – житловий будинок.

Сергій Єсюнін


Наказом управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації від 04.06.2018 №69н затверджено межі та режими використання зон охорони пам’яток місцевого значення, визначених науково-проектною документацією «Історико-архітектурний опорний план м. Хмельницького з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам’яток, історичних ареалів», розроблену ПОГ «Інститут культурної спадщини» ВРОКСУ.

Відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» на охоронюваних археологічних територіях, у межах зон охорони пам’яток, історичних ареалів населених місць забороняються містобудівні, архітектурні чи ландшафтні перетворення, будівельні, меліоративні, шляхові, земляні роботи без дозволу відповідного органу охорони культурної спадщини.


29000, місто Хмельницький, вул. Проскурівська, 30

Довідки щодо документообігу за телефоном: (0382) 70-35-25

Режим роботи Управління культури і туризму

Початок робочого дня: 8:00
Обідня перерва: 12:00 –13:00,
Закінчення робочого дня: 17:15*

* У п'ятницю закінчення робочого дня: 16:00Відео


Хмельницький цікавий“Fit in Fakten”: проєкт із медіаграмотностіНа часі: «Літерія» — літературний фестиваль у Хмельницькому