Хмельницька школа мистецтв "Заріччя" гостинно відчинила двері першим юним музикантам у жовтні 1979 року.

З 2003 року школу очолює Галина Анатоліївна Ладанська.

Навчальний процес забезпечує 45 викладачів.

Контингент учнів становить 330 чоловік.

У школі працюють чотири музичних відділи: фортепіанний, вокально-хоровий, оркестровий, відділ  народних інструментів та клас образотворчого мистецтва.

Для залучення до активної естетичної діяльності, для розвитку здібностей дітей та для пропаганди музичного мистецтва в школі існують 16 учнівських колективів, з них ансамбль скрипалів „Елегія” (керівник Стан Т.М.) носить звання „зразковий” та 5 викладацьких колективів, з яких інструментальний ансамбль „Експромт” (керівник Герасимюк Ан.М.) носить звання „народний, аматорський”.

Рівень виконавської майстерності творчих колективів та найобдарованіших учнів школи постійно підтверджується їх участю та численними перемогами у всеукраїнських, регіональних, обласних та міських конкурсах і фестивалях.

Результатом праці колективу закладу є сотні духовно збагачених та естетично освічених вихованців. За період діяльності музичної школи понад 700 випускників отримали свідоцтво про її закінчення. Для багатьох з них музика стала життєвим покликанням. По закінченні вищих музичних навчальних закладів деякі з наших випускників повернулися в рідну школу дипломованими викладачами. Ми пишаємося, що випускниками саме нашої  школи є такі відомі талановиті особистості як Наталія Валевська, Людмила Нитичук, Майя Онищук, Андрій Кліменко, Павло та Олексій Коневеги.

Школа продовжує розвиватися: у планах на майбутнє відкриття нових відділів та  класів для закладення фундаменту духовного і культурного розвитку кожної обдарованої особистості.

Вкладаючи своє життя, натхнення, традиції, досвід і свої надії в найдорожчу та найбагатшу творчу скарбницю українського народу, школа працює і завжди працюватиме для збереження, розвитку і підтримки найціннішого надбання педагогів – таланту в найвищому його розумінні.

 


Режим роботи:

Понеділок – субота: з 9:00 до 21:00

Вихідний: неділя


29000, місто Хмельницький, вул. Проскурівська, 30

Довідки щодо документообігу за телефоном: (0382) 70-35-25

Режим роботи Управління культури і туризму

Початок робочого дня: 8:00
Обідня перерва: 12:00 –13:00,
Закінчення робочого дня: 17:15*

* У п'ятницю закінчення робочого дня: 16:00Відео


Хмельницький цікавий“Fit in Fakten”: проєкт із медіаграмотностіНа часі: «Літерія» — літературний фестиваль у Хмельницькому