16 квітня о 16:00 в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбудеться відкриття фотовиставки «Мальовничі Карпати»
Автор — Олександр Гучок, український фотохудожник, який працює в різних жанрах, але особливу увагу приділяє пейзажній фотографії. У своїх роботах передає світло, настрій і атмосферу простору. Є учасником фотоклубу «9×12» та бере активну участь у клубних фотовиставках, а також у національних та міжнародних фотоконкурсах, де здобув нагороди та дипломи. Член Міжнародної федерації арт-фотографів ІААР, має звання ТІААР.
Експозиція об'єднує світлини водоспадів, ранкових гірських краєвидів, туманних долин і лісів, крізь які пробиваються перші промені сонця.
Фотовиставка буде цікава всім, хто шукає тиші серед шуму сучасності, цінує пейзажну фотографію та відчуває особливий зв'язок з Карпатами.