ЗАПРОШУЄМО НА «UKRAINIAN ART» ВІД АЛЛИ УЧИК

У мистецькій залі музею історії міста Хмельницького експонується персональна виставка автентичних українських прикрас народного майстра України Алли Учик «UKRAINIAN ART». На ній предствлено майже сотня дивовижних українських автентичних жіночих прикрас, в яких закодовано прадавню оберегову силу.

Вже традицією для музею стало відкривати для містян нові імена митців і мисткинь, які до свого успіху в рідному місті приходять крізь шлях визнання в інших регіонах України або ж навіть за кордоном. Так сталося і з пані Аллою, яка на сьогодні є 182-разовою володаркою гран-прі та 54-разовою лауреаткою першої премії престижних всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів.

Автентичні українські прикраси її авторства залюбки носять з трепетним і шанобливим ставленням до України в багатьох країнах за кордоном, а в Україні її диво-квіти з бісеру мають за честь доповнювати власний гардероб відомі політики та селебрітіз.

       

Хмельничани і гості міста мають ексклюзивну можливість на власні очі побачити близько ста унікальних етнічних експонатів неймовірної краси у техніці бісероплетіння. Це численні автентичні ґердани, намиста, силянки, плетінки, кризи, браслети, стилізовані кольє, сережки, створені золотими руками сильної жінки, берегині українських народних традицій Алли Учик.