Творча зустріч «Літературні стежки Володимира Захар’єва»

19 вересня о 12.00 у Центральній публічній бібліотеці Хмельницької міської тергромади (вул. Подільська, 78) відбудеться творча зустріч, присвячена 60-річчю видатного журналіста, краєзнавця, археолога, письменника, голови обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Володимира Захар’єва.

Володимир Анатолійович бере активну участь у реалізації Програми підтримки книговидання та читацької культури у Хмельницькій міській територіальній громаді «#Щодня читай українською».

Шість краєзнавчих книг та брошур з його доробку безпосередньо розповідають про минуле міста Хмельницького. Зокрема, у 2020–2021 рр. це —  «Плоскирів XVIIIстоліття», «“Ploskyrofurbsmunita” або Історія укріплень Плоскирова та їхніх досліджень».

Володимир Захар’єв ініціював вихід краєзнавчої серії «Дух їхнього часу або Проскурів неофіційний», випустивши у 2021–2022 рр. перші два її томи. У 2023 залучив до співпраці інших науковціві випустив книги «Благодатне місце Плоскирова (Проскурова)» та «Ще раз про костел Святої Анни у Проскурові (Плоскирові)». Ці книги мають попит середчитачів різних вікових категорій.

Під керівництвом Володимира Захар’єва Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» неодноразово відзначений грамотами та дипломами міської ради. У 2015 спілка стала лауреатом міської премії імені Б. Хмельницького. А цьогоріч і її керівник теж є лауреатом такої ж премії у галузі літературної діяльності, популяризації української мови: за вагомі літературні видання, популяризацію української мови та літератури.

Цією творчою зустріччю Централізована бібліотечна система розпочинає літературний марафон «Слово єднає — перемогу наближає», що триватиме протягом двох тижнів у Хмельницькій громаді.