Презентація творчості Юрія Даценка

23 вересня о 12:00 у Центральній публічній бібліотеці Хмельницької громади (вул. Подільська, 78) відбудеться презентація творчості сучасного українського письменника Юрія Даценка. Захід пройде в межах двотижневого міського літературного марафону «#Щодня читай українською», який книгозбірні Централізованої бібліотечної системинашої громади організовують з нагоди Дня міста Хмельницького.

Юрій Даценко – хмельничанин. У своєму літературному доробку має дебютний роман «Пастка для різника» та продовження серії – романи «Книга в камені» та «І стало світло...».

У них письменник поєднує детективний сюжет з історичним підґрунтям. Працює на перетині жанрів, додаючи творам стилю трилера.

Дія першого роману Юрія Даценка «Пастка для різника» відбувається у Проскурові ХІХ століття. У «Книзі в камені» головний герой потрапляє до Кам’янця-Подільського, а в третьому романі з серії («І стало світло…») знову повертається до Проскурова.

Над кожним твором автору доводилося багато працювати, шукати матеріали, читати та дізнаватися, аби створити настільки досконалий твір, що читачу буде легко в нього повірити.

Також Юрій Даценко анонсує продовження серії після перемоги, адже попередньо планував, що книг буде п’ять.